+48 61 866 11 21
Przejdź do strony: Marcelinove - Start
Przejdź do strony: Dzień dobry każdego dnia

Wybierz Marcelinove

Bądź
aktywny!

Tutaj szybko zapomnisz, że nadal jesteś w mieście. Marcelinove znajduje się tuż przy Lasku Marcelińskim. Piękne tereny spacerowe, siłownia na świeżym powietrzu, place zabaw dla dzieci i kilometry ścieżek biegowych oraz rowerowych – to wszystko masz na wyciągnięcie ręki. Inwestycja posiada też własny teren rekreacji z zewnętrzną siłownią.

Bądź
blisko!

Wygodny dojazd do centrum miasta docenią zarówno kierowcy, jak i ci, którzy wolą publiczne środki transportu. Rozwinięta komunikacja autobusowa i bliskość kluczowych dróg, takich jak autostrada A2 i ekspresowa S11 to niewątpliwe zalety lokalizacji. Z drugiej strony, jeśli nie chcesz, nie musisz w ogóle zapuszczać się w inne części miasta. W Marcelinove wszystko co istotne, jest w pobliżu:)

Zrelaksuj
się!

Śniadanie na balkonie i popołudniowa kawa na tarasie? Oczywiście, wszystkie mieszkania w Marcelinove posiadają balkony wykończone płytkami gresowymi, a wiele spośród nich również przestronne tarasy z deską kompozytową.

Żyj
pięknie

Marcelinove cechuje podwyższony standard wykonania. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby mieszkańcy cieszyli się pięknym otoczeniem w każdym zakątku. Przestronne mieszkania, pięknie doświetlone dzięki balustradom balkonowym wypełnionym bezpiecznym szkłem. Eleganckie wykończenie klatek schodowych z uwzględnieniem najdrobniejszych detali, takich jak drewniane pochwyty przy balustradach schodów czy skrzynki w zabudowie z płyty meblowej. Nowoczesne, ciche windy dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Przejdź do strony: Zamieszkaj w Marcelinove i korzystaj z wymarzonego sąsiedztwa!
Przejdź do strony: Marcelinove - Kontakt